Skocz do zawartości
Forum JasMC

Od kiedy za takie coś jest ban?


0hStrefa

Rekomendowane odpowiedzi

Ty chyba nie myślisz że sprawa rozwiąże się po twojej myśli, sam wiesz że administracja ma protekcje ze strony Zosi, cokolwiek im się nie zrobi to oni są ofiarami. Śmieszne a zarazem smutne. 

Ps. Ola bardzo dobrze tam napisała. Dystansu trochę administracjo.

 • Lubie to 4
 • Zmieszany 1
Odnośnik do odpowiedzi

Wiem, że tutaj w Administracji niestety jasnowidzowie i "oni wiedzą", że to skierowane do nich, chociaż nawet nie widnieje tam nick żadnej osoby. Teorytycznie mogła też mieć na myśli, że "Ola dostała mute, bo sąsiad z klatki obok ma kija w dupie". I możecie sobie pisać co chcecie, jak to bardzo wy wiecie że to w waszą strone, ale udowodnić, nic nie udowodnicie, bo nie macie pewnosci. 2 sprawa, to sprawiedliwość jak to Restless wczoraj ładnie ujęła w Wiadomosci do Fejma. Kotku, jak chcesz coś pisać o tym słowie, zacznijcie od nauki jego znaczenia i sami praktykujcie to słowo. Oluvva dostała bana za "ktoś ma kija w dupie", a Jak pewna osoba napisała i tutaj cytuje "dobra spierdalaj restlessv" nie dostała nic, a wy chcecie coś o sprawiedliwosci pisac? Poczytajcie ksiazki jakies, moze wam to wzbogaci troche iloraz inteligencji, bo aktualnie, to z nim leżycie.

 • Lubie to 4
Odnośnik do odpowiedzi

Faktycznie, admin na poziomie, wam nie można nic napisać na discordzie, ale wy ze skargi się już możecie śmiać, żałosne, zwykli gracze dostają za takie coś punkty, moglibyście chociaż raz pomyśleć, bo potem przedstawiacie siebie jako ofiary, a my Ci najgorsi XD. 

Screenshot_20200916_003056.thumb.jpg.c95e51c71bbe3e14fa1935725dbe09cb.jpg

 • Lubie to 3
Odnośnik do odpowiedzi
 • HeadAdmin

Kara została rzeczywiście nadana niewłaściwie. 

Zostanie ona zdjęta w ciągu 24h. 

Następnym razem proponuję poczekać na odpowiedź na pw, zamiast od razu wywoływać gównoburzę na forum i wykładać swoje mądrości o tym co to się nie stanie. 

8 godzin temu, Needenson napisał:

Oluvva dostała bana za "ktoś ma kija w dupie", a Jak pewna osoba napisała i tutaj cytuje "dobra spierdalaj restlessv" nie dostała nic, a wy chcecie coś o sprawiedliwosci pisac? Poczytajcie ksiazki jakies, moze wam to wzbogaci troche iloraz inteligencji, bo aktualnie, to z nim leżycie.

Jeżeli taka sytuacja miała rzeczywiście miejsce - administratorka poniesie konsekwencje. 

 

 • Lubie to 2
Odnośnik do odpowiedzi
 • zoszka zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

  Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
 • Dodaj nową pozycję...