Skocz do zawartości
Forum JasMC

Rekomendowane odpowiedzi

1 godzinę temu, Fejm napisał:

Pokaż mi propozycje która ma sens i nie popsuje gry na serwerze i nie da monet za darmo. 

Standardowo możliwość przez osoby bez rangi zakup drugiej perły bez rangi bo to bez sensu ze gracze bez rangi mogą mieć tylko jedną stałą perle

Odnośnik do odpowiedzi
  • Developer
1 godzinę temu, KolejnyZkolejni napisał:

Standardowo możliwość przez osoby bez rangi zakup drugiej perły bez rangi bo to bez sensu ze gracze bez rangi mogą mieć tylko jedną stałą perle

Czyli propozycja typu: pozbawmy serwer dochodu ale niech działa 🙄

Odnośnik do odpowiedzi
3 godziny temu, Fejm napisał:

to server ma byc z dochodem wyzszym czy zeby przyjemnie sie grało. Jesli cos chce wiekszosc to ta wiekszosc bedzie zadowolona i bedzie tam grac i zapraszac znajomych, wiecej ludzi na serverze itp. Jak sie nie bedzie nic zmienialo przez kilka miesiecy to sie w koncu znudzi i gracze beda odchodzic :d Komenda cos typu duel juz byla kiedys na kitpvp i bylo spoko. Wiecej kluczy na rtybach zeby nie bylo az tak p2w, nagrody za topki tez byly spoko, wieksza byla rywalizacja i bardziej sie chcialo grac myslac ze dostaniesz nagrode za to ze bedziesz grac wiecej i lepiej itp. Wydaje mi sie ze jak ma sie zarabiac z takiego servera to zeby to byly jakies grosze a nie glowny zarobek w zyciu czy cos xd. Nie wiem jak tam masz ale widze ze sporo graczy narzeka na brak zmian na serverze i część pewnie odchodzi, bo sie po prostu nudzi :// Pozdrawiam

• Lubie to 1
Odnośnik do odpowiedzi
4 godziny temu, Fejm napisał:

Co? O jakim dochodzie ty piszesz? W jaki sposób dodanie pereł dla graczy stałych ma wpływ na dochód? I fajnie ogólnie by było jakbyście zrobili jakieś resety stałych itemów na skywarsach to może by ktoś wrócił na serwer a nie że osoby mają kita diaxowego po 10 sekundach gdy ja czasem po 2 skrzynkach jedynie co mam to zloty miecz i banie zlota a teraz maksymalnie są 3 arenki pełne w dzień i ciężko jest z zapelnieniem aren.

Odnośnik do odpowiedzi
4 godziny temu, iiDarkReaper napisał:

XD? I co osoby które zbierały monety na przedmioty stałe przez parę miesięcy mieliby je stracić? Bezsensu.

A no tak lepiej żeby osoby co pierwszy raz na serwer wbijają byli zabijani po 15 sekundach bo osoby maja kit diax set knock 1 3 perly i luk z punchem gdy czasem we 2 skrzynkach nie znajdziesz nawet miecza lub seta

Odnośnik do odpowiedzi
2 minuty temu, KolejnyZkolejni napisał:

A no tak lepiej żeby osoby co pierwszy raz na serwer wbijają byli zabijani po 15 sekundach bo osoby maja kit diax set knock 1 3 perly i luk z punchem gdy czasem we 2 skrzynkach nie znajdziesz nawet miecza lub seta

To wystarczy dodać areny bez itemów stałych XD, a nie od razu usuwać innym graczom rzeczy na które zbierali parę miesięcy. 

Edytowane przez iiDarkReaper
Odnośnik do odpowiedzi

ale nie rozumiesz ze 

40 minut temu, iiDarkReaper napisał:

To wystarczy dodać areny bez itemów stałych XD, a nie od razu usuwać innym graczom rzeczy na które zbierali parę miesięcy. 

nie rozumiesz ze na tym serwerze prawie już nikt nie gra? max 3 arenki są pełne a ty chcesz zeby byly areny bez stałych

Odnośnik do odpowiedzi
1 godzinę temu, KolejnyZkolejni napisał:

ale nie rozumiesz ze 

nie rozumiesz ze na tym serwerze prawie już nikt nie gra? max 3 arenki są pełne a ty chcesz zeby byly areny bez stałych

No to twoj problem typie, ja kupowalem elitki zeby miec stale

Skoro tu juz nikt nie gra to sie nawet nie oplaca nic usuwac ani dodawac

• Lubie to 1
Odnośnik do odpowiedzi

Dużo jest ciekawych propozycji, na przykład zamienianie monet w czeki. 

To zależy czy serwer chce się rozwijać czy być tylko maszynką dla pieniędzy pozbawioną dobrej zabawy. 
Ostatnio na serwerze coraz mniej graczy bo wszyscy są już znudzeni ciagle tym samym. Ja sam nie gram już prawie w ogóle bo nie ma nic co mogło by do serwera przyciągać. Żadnych ewentów, zmian, nowości. Administracja zachowuje się jakby za karę tam była, a ostatnio nawet nie reaguje na prośby pomocy. 
Gdy będzie nowy lajcik na pewno wróci dużo graczy, ale z czasem i oni będą chcieli nowych urozmaiceń. 
pozdro

Odnośnik do odpowiedzi
W dniu 30.07.2020 o 13:44, Fejm napisał:

Pokaż mi propozycje która ma sens i nie popsuje gry na serwerze i nie da monet za darmo. 

Jakbyś je chociaż czytał, to byś wiedział, że jest masa świetnych pomysłów lol, ale tak to jest jak bardziej zależy komuś na kasie zamiast zadowoleniu graczy. W końcu kilka ludzi mniej co itak vipa nie kupią nie robi ci różnicy. 

• Lubie to 2
Odnośnik do odpowiedzi