Skocz do zawartości
Forum JasMC
KolejnyZkolejni

USUNECIE KITA

Rekomendowane odpowiedzi

Usuncie kita z diax setem na start dla rang bo to jest zbyt op po 10 sekundach mają diax seta z knockiem 1 z perlami gdy ja czasem we 2 skrzynkach nie znajduje ani jednej częsci eq albo wgl miecza a jak chce scraftować to nie moge bo osoby rushuja z perlami od razu

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Pewnie osoby z rangą dadza na nie bo chcą mieć dużą przewage ale nawet bez rangi nie moge sobie 2 perel kupić mogę tlyko jedna

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie rozumiem po co mieliby usuwać ten kit graczom, wystarczy dodać na prawych tabliczkach areny bez itemów stałych, aby gracze mogli sobie na spokojnie zbierać monety. Btw to raczej są stałe diax sety, bo rzadko kto kupuje ten kit.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

To nie jest kit, tylko są to itemy stałe. JasMC istnieje już trochę lat, jedni gracze mogli uzbierać wszystko, a drudzy kupić za pieniądze.

Na nie.

Pozdro!

Edytowane przez vKoronaaaa

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jaki jest sens tego że ja nie mogę ulepszyć kita bo nie mam rangi a inne osoby co mają tego kita mają duzą przewage i anwet coinsow nie moge uzbierac?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
2 godziny temu, KolejnyZkolejni napisał:

Jaki jest sens tego że ja nie mogę ulepszyć kita bo nie mam rangi a inne osoby co mają tego kita mają duzą przewage i anwet coinsow nie moge uzbierac?

p2w kup range

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

jeśli mówisz o usunięciu kitu to spoko bo jest useless

ale jeśli mówisz o stałych to ym nie? każdy kto ma diamentowy set stały itp. zbierał to jakiś czas i teraz nagle każdy który się starał aby te itemy mieć nagle nie będzie miał nic? totalny bez sens

Edytowane przez Skillek

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi