Skocz do zawartości
Forum JasMC

Ignore

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

moją propozycją jest dodanie na serwer komendy /ignore. Zacznijmy od tego : O co chodzi? 

Otóż : Jeżeli pewien gracz , zaczyna obrażać kogoś na prywatnych wiadomościach , bądź zaczyna mu spamić wiadomościami o tej samej treśći , można by było wpisać /ignore nick . 

Po tej komendzie : Osoba ignorowana nie może do Ciebie wysyłać prywatnych wiadomości oraz nie widzi co piszesz na chat. Działa to także w drugą stronę , że ta druga osoba też nie może wysyłać do osoby " zignorowanej " wiadomości msg oraz nie widzi wypowiedzi na chat. ( Jeżeli ponownie wpiszemy /ignore nick - tej osoby , osoba zostaje odignorowana ).

Myślę , że oszczędziło by to minimalnie pracę administracji , wtedy administracja skupiła by się na poważniejszych sprawach niż np. Panie Adminstratorze ten mnie wyzwal od dzbana itp.

Co o tym sądzicie? Przydało by się coś takiego na serwerze? Temat daję wam do rozwinięcia , to jest tylko taka propozycja :3

Miłego dnia , pozdrawiam serdecznie Sstar :3 

Odnośnik do odpowiedzi

co do pomysłu z /ignore na /msg jestem zdecydowanie na tak! Nie chcę blokować sobie wiadomości prywatnych przez jakiegoś cwaniaczka 🙂 Ale co do wiadomości na czacie nie jestem pewna, ponieważ, nie ukrywam że czasem osoby, które niekoniecznie lubię mają coś ciekawego do powiedzenia na czacie - neutral.

• Lubie to 2
Odnośnik do odpowiedzi
  • 3 tygodnie później...