Skocz do zawartości
Forum JasMC

FORUM

MichMer

Rekomendowane odpowiedzi

Teraz, Przemek napisał:

2. Nie (Nie raz gracze piszą skargi typu "yyy wywalcie tego i tego z administracji bo dał mi mute na 15 minut za spam" gdy rzeczywiście mute jest słuszny)

Dzięki za opinię, ale można tak to rozwiązać że skargę bez sensownych dowodów może zamknąć każdy administrator.

Odnośnik do odpowiedzi
  • 3 tygodnie później...
  • HeadAdmin

Co do pierwszej propozycji to nie wiem, w sumie neutral. Nie wiem czy byłby to na tyle często używany żeby robić osobną kategorię. Przedyskutujemy jeszcze temat na zebraniu. 

Co do drugiej, zgadzam się z Przemkiem. 

• Lubie to 1
Odnośnik do odpowiedzi
  • HeadAdmin
2 godziny temu, MichMer napisał:

A co ty na to że bez SENSOWNYCH dowodów każdy administrator może zamkmac

Nad tym się zastanawiałam. Z jednej strony spoko, ale dla jednej strony jakiś dowód może okazać się sensowny, dla drugiej nie. Może to powodować niepotrzebne dyskusje dlaczego to ten admin zamknął skoro przecież to są sensowne dowody. 

Z innej też strony, możemy po prostu zrobić nową kategorię na forum do zgłaszania administratorów. Nie byłoby wtedy przynajmniej niepotrzebnego spamu, a poza tym nie umknęłaby mi żadna ze skarg. I tam, rzeczywiście, mogłabym osobiście na wszystko odpowiadać. Co powiecie o takiej propozycji?

• Lubie to 2
Odnośnik do odpowiedzi
3 minuty temu, zoszka napisał:

Nad tym się zastanawiałam. Z jednej strony spoko, ale dla jednej strony jakiś dowód może okazać się sensowny, dla drugiej nie. Może to powodować niepotrzebne dyskusje dlaczego to ten admin zamknął skoro przecież to są sensowne dowody. 

Z innej też strony, możemy po prostu zrobić nową kategorię na forum do zgłaszania administratorów. Nie byłoby wtedy przynajmniej niepotrzebnego spamu, a poza tym nie umknęłaby mi żadna ze skarg. I tam, rzeczywiście, mogłabym osobiście na wszystko odpowiadać. Co powiecie o takiej propozycji?

si si toro +1

• Haha 1
Odnośnik do odpowiedzi
  • 1 miesiąc później...