Jump to content
Forum JasMC

Antyafk

Recommended Posts

Wyrzuccie tego antyafka w cholerę, niepotrzebne to (Gdyż lajcik nie ma codziennie 120 osób by trzeba było kogokolwiek wyrzucać), irytujące oraz kompletnie bezużyteczne (argument o spawnu mobów jakoś do mnie nie trafia). Jakby serwer miał codziennie po 400 osób to miałoby to rację bytu ale aktualnie 200 osób jest szczytem możliwości tego serwera. 

Albo chociaż dodaj to, by vip+ nie wyrzucało jak już wcześniej proponowałeś... 

1. Na lajciku czasem się gra, by popisać z innymi. Wchodzisz, piszesz idziesz na inne aplikacje wracasz a tu jesteś wyrzucony. I tak w kółko

2. Musisz przepalać coś w piecu więc czekasz, a tu patrzysz wyrzucony. A z tego co wiem, kiedy jakiegoś gracza nie ma na terenie (przynajmniej przez jakiś czas) to wtedy niestety nic nie działa typu piece etc. Uruchamiają się, gdy teren się załaduje przez gracza. 

3. Sam fakt robienia czegoś, spojrzenia na coś innego przez te 3 minuty i zobaczenia, że po raz kolejny jest się wyrzuconym jest po prostu irytujący. 

Jestem pewny, że inni gracze także mają jeszcze inne problemy.  Nie widzę sensu trzymania systemu, który daje tak małe korzyści przy aktualnym stanie serwera. 

Jeśli na prawdę chcesz go zatrzymać, ustaw ten limit na dłuższy czas chociaż... 10 minut byłoby już nawet okay.