Skocz do zawartości

Zdjęcie

REKRUTACJA

• Zamknięty Temat jest zamknięty
Brak odpowiedzi do tego tematu

#1 Elizka

Elizka

Administrator

• 216 postów

Napisano 22 październik 2017 - 22:35

REKRUTACJA NA STANOWISKO HELPERA

REKRUTACJA JEST JUŻ ZAMKNIĘTA

W podaniu napisz:

• Prawdziwe imię i nazwisko 
• Twój wiek (minimalny wiek to 13 lat)
• Nick z Minecraft'a
• Czy posiadasz konto premium? (nie jest ono wymagane)
• Czy potrafisz obsługiwać TeamSpeak3 i masz sprawny mikrofon? (wymagamy abyś z nami rozmawiał)
• Ile trwa Twoja przygoda z naszym Serwerem? (tak na oko, pamiętaj że możemy to sprawdzić
• Ile trwa Twoja przygoda z Minecraft'em?
• Kilka zdań o Sobie 
• Czy kiedykolwiek w przeszłości pełniłeś podobną funkcję? (doświadczenie z innych serwerów) 
• Co wniesie Twoja obecność jako Helper do serwera? 
• Kto jest Właścicielem Serwera?
• Ile czasu możesz poświęcić dla serwera?
• Jak myślisz, jakie obowiązki ma Helper?
• Znajomość komend (w podaniu nie musisz mi ich wypisywać, sama z czasem sprawdzę czy je znasz), 
• Znajomość ortografii 
• Ile czasu spędzasz na naszym TS3?

Gdy już wszystko napiszesz to nie musisz kończyć podania, wręcz przeciwnie - dodaj coś więcej o sobie, rozruszaj szare komórki, tak aby Twoje podanie zwalało mnie z krzesła, a resztę Administracji zaciekawiało. Zrób to właśnie po to, żebyśmy mogli wybrać Ciebie na stanowisko Helpera na serwerze JasMC.pl.

Podania możecie wysyłać od 22.10.2017

Pamiętaj z rangą Helper wiąże się wielka odpowiedzialność - to właśnie Ty będziesz musiał/musiała pilnować porządku. 

Jeśli masz jakiś problem/pytanie dotyczące rekrutacji napisz do mnie na forum w wiadomości prywatnej lub zapytaj na e-mail. 

Proszę też abyś nie wysyłał/wysyłała kilkanaście razy tego samego podania - każde zostanie przeczytane przeze mnie. 
Podejdź do swojego podania z rozwagą i odpowiedzialnością 

Wstępne rozmowy będą trwały od 23.10.2017, więc często odwiedzajcie swojego e-maila. 

Wyniki ogłoszę, gdy znajdę minimum 2 osoby na to stanowisko. 
Zgłoszenia proszę przesyłać na e-mail: [email protected] W temacie wpisujemy: PODANIE NA HELPERA 

PS. Podania, które będą niekompletne (nie będą miały wszystkiego co musi się w nich znaleźć) nie będą brane pod uwagę. 

Cała Administracja Życzy Ci Powodzenia!

PS od Fejm'a:

Ludzie! Pamiętajcie że zgłaszacie się na HELPER'a - czyli pomocnika. On nie może banować, nie piszcie w podaniach "Będę banował cheaterów" bo to nie ma sensu! Po otrzymaniu Helpera trzeba ciężko pracować na awans, dopiero Moderator może banować cheaterów. Zapamiętajcie to!

REKRUTACJA JEST JUŻ ZAMKNIĘTA

#AD Reklama

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych