Skocz do zawartości
Forum JasMC

Erixon_077

Gracz
 • Liczba zawartości

  24
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

1 Neutral

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

 1. można by dodać komende /czas dzięki której można by sprawdzić jak długo się gra na serwerze lub jak długo gra jakiś gracz na serwerze :).
 2. @NoSprintt czyli wolisz być oszukany albo lepiej sam oszukiwać graczy ???? :).
 3. Można by dodać komendę /sprzedajmob i jeszcze nick gracza któremu go sprzedajemy by się celowało na danego moba i by się pisało tą komende i nick gracza któremu sprzedajemy u gracza któremu sprzedajemy jakiegoś moba by się wyświetlił napis na chacie gracz (Nick gracza) chce ci sprzedać moba (nazwa sprzedawanego moba) AKCEPTUJ/ODRZUĆ jak gracz zaakceptuje to osobie która sprzedaje moba wyświetli się napis podaj cene za moba iby graczowi by się wyświetliła cena za moba jak zaakceptuje to kupuje,oczywiście by się kupywało za monety :).
 4. Erixon_077

  [Lajt] Wioski

  @ZnanySpike planuje
 5. Erixon_077

  [Lajt] Wioski

  @Fejm mógłbyś dodać na serwer Jasmc.pl skiny które po wpisaniu /zmienskina i dany numer otrzymujemy
 6. Erixon_077

  [Lajt] Wioski

  czy z surowców będą wypadać itemki jak zwykle czy tylko exp jak będzie ten drop z kamieńia ponieważ często znajudje złoto,diamenty,szmaragdy,węgiel,Żelazo,Lapis Lazuli i nie moge ich wykopać a ledwo 5 znajduje w dropie a normalnie aż 45 tak było na innym serwerze :).
 7. Erixon_077

  Cuboidy

  @Fejm ale póżniej główki się zniszczyły i je zabrał a główki był na moim cuboidzie :).
 8. Erixon_077

  Cuboidy

  @Fejm chodzi o to że ja se postawiłem główki przy śćianie na której nie ma już cuboida i gracz mi zniszczył i głowy które były na cuboidzie się zniszczyły :).
 9. Zrobić żeby główka gracza po zniszczeniu bloku z poza cuboida to żeby się nie niszczyła ani rozwalała i żeby po wylaniu wody poza cuboidem żeby główki się nie niszczyły,i żeby cuboidy miały wimary 30 x 30
 10. Można by dodać mini grę o nazwie:Build Battle a raczej chyba wszyscy wiedzą co to jest :).
 11. Erixon_077

  Skin

  Wiem że to jest miejsce do pisania propozycji na lajcik ale nie wiem gdzie to mam napisać,można by dodać do komendy /zmienskina skina który jest na dole :).
 12. Dodać ranking osób które najwięcej osób zabiły i które najwięcej wykopały kamieńia i drewna i ziemii :).
×
×
 • Dodaj nową pozycję...