Skocz do zawartości
Forum JasMC

MM11

Gracz
 • Liczba zawartości

  27
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

7 Neutralna

1 obserwujący

O MM11

 • Urodziny 11 Stycznia

Ostatnie wizyty

195 wyświetleń profilu
 1. Myśle, że zdecydowanie pomoże to graczom. A wiem jako jeden z nich, że czasem administratora nie ma na serwerze, a pomoc jest bardzo potrzebna. Jestem też chętna do samorządu.
 2. Mam pytanie. Kiedy będzie otwarta rekrutacja na administratora? Kiedy kończy się możliwość składania podań na budowniczego?
 3. Dzięki za współczucie
 4. Właśnie przed momentem weszłam na lajcika, i zauważyłam, że ktoś mi zniszczył 3 domki. Niestety nie wiem kto a na /helpop nikt nie odpowiada Mój Nick: KittyClapyt Bardzo proszę o pomoc.
 5. W dniu wczorajszym gracz Poniaczeq pojawił się w mojej wiosce, i postawił sobie w niej cuboida. Gracz został za to zbanowany na 7 dni, jednak cuboid wciąż pozostał w mojej wiosce. Proszę o jego usunięcie.
 6. Dokładnie było tak, że ja i moja przyjaciółka zrobiłyśmy restauracje i zaprosiłyśmy tam graczy. Gracz z nikiem XxDayBreak, zaczął nas zabijać, zabrał mi i ZuziaSweetZuzia wszystkie rzeczy, a kiedy prosiłam go o ich oddanie ten dalej bił mnie i nic sobie z tego nie robił. Straciłyśmy cenne rzeczy między innym diamentowe zbroje i diamentowe miecze. Prosimy o pomoc ponieważ jesteśmy tą sytuacją bardzo dotknięte. Boimy się również, że pod naszą nie obecność mógł coś zniszczyć.
×
×
 • Dodaj nową pozycję...