Jump to content
Forum JasMC

TheRefilMati

Gracz
 • Posts

  152
 • Joined

 • Last visited

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

TheRefilMati's Achievements

Społeczniak

Społeczniak (8/14)

 • Rok z nami
 • Poświęcony społeczności Rare
 • Pierwszy post
 • Współtwórca
 • Rozpoczęcie rozmowy

Recent Badges

19

Reputation

 1. Już lepiej by zrobić event na SW.
 2. jak by było nie wyraźnie widać to mogę jeszcze jeden dosłać
 3. Nie ładnie tak ucinać
 4. Masz racje, to za tamto niech będzie 50-100 monet i tyle.
 5. Na nie, ponieważ niektórzy grają tylko dla samych sky wars, więc proponuje aby itemy stałe zostały całkowicie usunięte, żeby każdy miał równe szanse, lub wprowadzić nowe tabliczki bez itemów stałych.
 6. To lepiej zrobić tak, że jak Speed runner wygra to dostanie Elite na 7 dni, a huntersi Vipa na 7 dni i na odwrót, że jak Speed runer przegra to on dostanie vipa na 7 dni a oni elite na 7 dni.
 7. Moja propozycja jest taka, żeby na nowej edycji JasMC.pl pojawił się tryb manhunt. Tryb polega na zabiciu smoka i przejściu Minecrafta bez żadnej śmierci. Fajnie by było takie coś zobaczyć, ponieważ dużo osób teraz takie coś nagrywa lub po prostu gra. W gierce byłoby max 5 osób czyli 1vs4, oraz w późniejszym czasie zwiększyć tę liczbę np 5vs10. Dostępne było by jedynie 10 tabliczek lub nawet mniej tak aby pozostałe tryby nie były puste. Oczywiście ten tryb pojawił by się po trybach, które aktualnie są w planach np BedWars itd, lub by był dostępny jedynie przez tydzień w każdym miesiącu, tak aby szybko graczom się nie znudził. Tryb byłby dostępny od wersji 1.17. Za przejście Minecrafta gracz dostawałby 500-750 monet, lub max 3 klucze. Jeśli wskoczymy do portalu, to można zrobić napisy coś w stylu "Gratulujemy za przejście gry, a teraz wybierz i odbierz swoje nagrody ", lub coś w tym stylu. Uważam, że tryb by wypalił i JasMC zdobył by dużo osób bo jak dobrze wiemy obecna sytuacja nie wygląda zbyt dobrze. Piszcie co o tym myślicie. Pozdro!
 8. Za wina dostawało się chyba 2 monety jak dobrze pamiętam, ale sam tryb był w sobie nudny. Na NIE.
 9. Nie, ten tryb był nudny
 10. No co wolę grać w gry ekstremalne xD
 11. Szachy, warcaby, chowany, kółko i krzyżyk XDDD
×
×
 • Create New...