Skocz do zawartości
Forum JasMC

creepeer114

Gracz
 • Liczba zawartości

  200
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

6 Neutralna

Ostatnie wizyty

299 wyświetleń profilu
 1. Jest to propozycja by dodać komendę typu, /cubpvpon , aby włączyć pvp na działce, a /cubpvpoff, by wyłączyć.
 2. Miało to być do pomysłów lajcika! Przepraszam.
 3. Pamięta ktoś lucky blocki? Tak to te gąbki co potrafiły nie raz zamiast jaja smoka dać stak dirta. Powrót ich mógłby się pojawić na następnej edycji. A do Fejmika Raczej ty kochanie jesteś śmieszny, bo okłamujesz ludzi na faktyczną date premiery nowej edycji serwera jasmc.pl . I to jest żałosne zachowanie. Nie lepiej powiedzieć graczom, by poczekali (nawet rok) na edycję? Szanujmy się!
 4. Oni powinni zrobić skrypta wpłacającą walute znanej z poprzedniej edycji, a nie takie mintolenie XD. Nawet nie poinformowano nas jak ta strona będzie działać, ale w przyszłości się to okaże.
 5. To jest najbardziej ciekawa propozycja, by pan "Fejm" nie robił już sam lub programistami (XD) ukochanej 1.16.3, gdyż jest to dość śmieszne. Proponuje poczekać do premiery najnowszych wersji takich jak 1.16.4 , 1.17 caves and clifs update , do tej wersji gdzie niby było zmienione PVP (zapowiadane na dawniejszym MINECON). Dlaczego odrazu na takie wersje? Wiele serwerów tylko czeka, aż kochany Microsoft wypuści najnowszą wersję minecraft'a, wtedy robią (może nie natychmiastową, ale załóżmy np. że za tydzień) aktualizację serwera, o tą najnowszą wersję. Kolejnym powodem jest przyzwyczajka do 1.1
 6. Troszkę się nawet zgodzę, gdyż ja też zgłaszałem na helpie to, że jakiś noob zrobił cub'a obok mojej bazy po kilkunastu minutach dopiero trafił się fajny co zbanował typka na 6 godzin, a potem inny na 7 dni. Dodatkowo niektórzy helperzy wogóle nie karają graczy na dodanym temacie w forum. Tak to admini zwykle wykonują swoje "zadania".
 7. To jest podbijanie tematu, czyli go podsiliłem znacząco, dlaczego niektóre dzieciaki na tym serwerze mają dziure w mózgu. Tylko proszę bez takiego dzikiego jazdu odpowiedziach bo w ten sposób niektórzy naprawdę się dziwią, że nie są lubieni na najlepszym serwerze do klocków.
 8. Już punkt karny leci za nazwe tematu Tak pięknie pokazujesz jak wychowali ciebie rodzice.
 9. Na nie, ty chyba coś jarałeś na ostro, żeby taką rangę dodać. ŻAL.
 10. To jest dość mądra propozycja by podnieść minuty kar dla graczy, którzy zachowują się nieodpowiednio nie tylko na lajciku, ale i także na całym serwerze jasmc.pl. Do elit/vip dlaczego naśmiewacie się z osób którzy nie mają rang i scamujecie? Dlaczego jak takie pazerniaki ciśniecie po rodzicach? Dlaczego co niektórych źle wychowano.... To jest smutne jakiego języka niektórzy używają na serwerze...... i najlepsze jest to, że tacy składają podania na adminów XD XD XD.
 11. Jest to niegłupia propozycja by dodać taki kanał. Umożliwiał by graczom poznawanie się i wspólnej rozgrywki :), a co więcej te zaszczane dzieciaki, ktore pisza "SZUKAM BF!!!!!111111" przestały by już naciskać ciągle T na klawiaturze XD.
 12. Oki spoko, tylko moja fabuła tutaj była nieco dłuższa XD.
 13. Na tak. Zdecydowanie. Gdyż istnieje tutaj wielu, co robią głupie podjazdy, dodatkowo pykając se w non-offical minecraft launcher....
×
×
 • Dodaj nową pozycję...