Skocz do zawartości
Forum JasMC

zoszka

HeadAdmin
 • Liczba zawartości

  150
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  8

Ostatnia wygrana zoszka w dniu 6 Lipca

Użytkownicy przyznają zoszka punkty reputacji!

Reputacja

348 Wyśmienita

O zoszka

 • Urodziny 18 Maja

Ostatnie wizyty

6 946 wyświetleń profilu
 1. zoszka

  Skarga na adymna

  Tu nie chodzi o to, że wiadomości były oddzielone tylko o to, że wysłane są w krótkim odstępie czasu. Po prostu zlikwidowaliśmy upomnienie, tzw. "caps off". Reszta pozostaje tak samo. Mute słuszny. Pozdrawiam i zamykam.
 2. zoszka

  zoszka ma chety

  Gram na wersji 1.15.2 aby móc wchodzić na zgłoszenia z lajcika. Nie wiem czy niektórzy zdają sobie z tego sprawę, ale dynamika pływania na wersji 1.15 jest zupełnie inna niż na 1.8. Wobec czego gdy pływam na wersji 1.15, pływam o wiele szybciej niż na wersji 1.8, która jest preferowaną wersją na kitpvp, przez co antycheat mnie wyrzuca. Pozdrawiam i zamykam. PS To że konsola wyrzuca za cheaty, nie oznacza jeszcze że ktoś je ma. Wszystko zawsze najpierw sprawdzamy, bo prawdopodobnie pół serwera dostałoby bana tylko dlatego, że konsola ich kicknęła.
 3. zoszka

  ?XDXD

  Dowody są niewystarczające, widać tylko to jak dostałes mute za zaśmiecanie /helpop. Jeżeli Cię wyrzucała to musiała mieć do tego powód (np. bicie na arenie). Dostarcz jakieś dowody, logi, cokolwiek. Wybacz też za tak późne rozpatrzenie skargi, ale musiała mi umknąć (dzięki @trojan_rar jurek pozdrawia).
 4. zoszka

  ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  +ranga została zdjęta miłej nocy
 5. Witajcie, od teraz zmienia się nieco sposób mutowania za caps locka oraz czas bana za zabijanie zwierząt na lajciku, mianowicie: MUTOWANIE ZA CAPSA Od dzisiaj, nie będziecie już upominani tzw. "caps off". Muta otrzymacie po dwóch wiadomościach z użyciem capslocka, w krótkim odstępie czasowym. Oczywiście, jak uprzednio, wiadomość zaliczana jest jako caps od 4 wielkich literek. Mute za capsa otrzymacie jednak także w przypadku, gdy wiadomość z capsem będzie zajmowała więcej niż jedną linijkę (czyli zacznie się już druga). Czas kary się jednak nie zmienił - pozostaje 15m. ZABIJANIE ZWIERZĄT NA LAJCIKU Dotychczas karą za zabijanie zwierząt na lajciku było 1h, niezależnie od tego ile zwierzaków ucierpiało albo jak rzadkie one były. Teraz się to zmienia, a kary zostają zaostrzone: Za zwierzaki uważane za pospolite, czyli krówki, świnie, owce, kurczaki itp. otrzymacie karę w zależności od ilości zabitych zwierząt: 0 - 5 zabitych zwierząt - 2h 5 - 10 zabitych zwierząt - 4h 10 - 15 zabitych zwierząt 6h co każde 5 kara zwiększa się o dwie godziny Natomiast jeśli chodzi o zwierzaki rzadkie, takie jak lisy, pandy itp. - karą za zabicie są 2h/sztukę. Tzn. ktoś zabije 3 lisy - dostaje 6h bana. Niektórzy pewnie zapytają jak sprawdzimy to, ile zwierzaków zniknęło/zostało zabite. I tutaj prosimy Was o pomoc. Róbcie zawsze przed wyjściem z serwera w danym dniu ssa tego, jak wygląda Wasza farma. Wtedy będzie nam łatwiej dostosować karę. Nie zmienia się jednak to, że aby ktoś został ukarany za zabijanie zwierzaków, musi być widoczne np. na ssach, że rzeczywiście je zabijał.
 6. zoszka

  mk

  Ok.
 7. zoszka

  FORUM

  Nad tym się zastanawiałam. Z jednej strony spoko, ale dla jednej strony jakiś dowód może okazać się sensowny, dla drugiej nie. Może to powodować niepotrzebne dyskusje dlaczego to ten admin zamknął skoro przecież to są sensowne dowody. Z innej też strony, możemy po prostu zrobić nową kategorię na forum do zgłaszania administratorów. Nie byłoby wtedy przynajmniej niepotrzebnego spamu, a poza tym nie umknęłaby mi żadna ze skarg. I tam, rzeczywiście, mogłabym osobiście na wszystko odpowiadać. Co powiecie o takiej propozycji?
 8. zoszka

  FORUM

  Co do pierwszej propozycji to nie wiem, w sumie neutral. Nie wiem czy byłby to na tyle często używany żeby robić osobną kategorię. Przedyskutujemy jeszcze temat na zebraniu. Co do drugiej, zgadzam się z Przemkiem.
 9. Zbanowany. Zamykam i pozdrawiam
 10. Dowody są niewystarczające. Pozdrawiam i zamykam
 11. zoszka

  haxy

  Gracz juz wczesniej został zbanowany. Zamykam i pozdrawiam
 12. Spadanie z rankingu liczymy przeważnie od 400 pkt i poniżej. Dziękuję bardzo serdecznie za skargę, ale tym razem nikt nie zostanie ukarany :c
×
×
 • Dodaj nową pozycję...