Skocz do zawartości


KochamKubsona

Rejestracja: 31 sie 2017
Poza forum Ostatnio: wrz 16 2017 21:05
*****

Moje posty

W temacie: Płatne NoPremium v2

16 wrzesień 2017 - 21:05

Nie wiem kto Cię tam zbanował ale jeśli nie trollujesz to łap unbana.

Ogólnie rzecz biorąc u nas grają dzieci. Teraz jest ogromna presja żeby dzieciom blokować SMS Premium Rate w telefonach więc Ci użytkownicy stracą dostęp do serwera. Nie zamierzam dawać płatnej rejestracji a wręcz przeciwnie, zamierzam przecenić niedługo unbana jeszcze taniej. 

Gdy postawiłem pierwszy raz nogę w społeczności Minecraft miałem mały 30 slotowy serwer który był całkowicie bezpłatny, ten serwer nie posiadał opcji zakupu czegokolwiek, użytkownicy wyprosili mnie o sklep z VIP itp. Dodałem go ale nie dostałem nawet 1zł do ręki, wszystkie wpłaty były przetwarzane na punkty za które mogłem kupować mocniejsze "dedyki". W ten sposób serwer stał się legendą o której teraz już mało kto pamięta. Nigdy nie robiłem serwera dla hajsu a takie teksty bardzo mnie ranią. Wbrew pozorom jestem człowiekiem bardzo wrażliwym. Dlatego nie zamierzam ponownie aktywować płatnej rejestracji, co najwyżej mogę zwiększać administrację co jak pewnie zauważyłeś stopniowo realizuję.

Jednak z administracją jest tak, że nie każdemu można ufać. Niektórzy dostają się do administracji a po kilku miesiącach wbijają nóż w plecy, ddosują, robią "kopie" serwera czy też rozdają mój prywatny numer telefonu który to podaję administracji w dobrej wierze i z zamysłem że gdy coś złego stanie się z serwerem to dostanę o tym natychmiast informację. W związku z tym, rekrutacje są rygorystyczne, oceniana jest osobowość a otrzymanie helpera nic nie znaczy, gdyż w każdym momencie JA mogę zadecydować że ktoś wylatuje bez podania przyczyny.

Prowadzenie serwera minecraft jest bardzo trudne w tych czasach, nie ułatwiają nam tego cheaterzy ani osoby tworzące AntyCheaty - nie ma już żadnego dobrego antycheata na 1.7, można próbować pisać własny ale wtedy pojawiają się tacy którzy twierdzą że taki system jest zły i banuje "za nic". W związku z czym aktualny "AntiHax" nie jest już ulepszany na tej edycji. Moim zdaniem sprawuje się dobrze. Wykrywa ponad tysiąc cheaterów dziennie - jest to bardzo dobry wynik patrząc na liczbę osób online. Co prawda nie banuje on każdego, nie jest to możliwe - podkręcając go bardziej pojawiają się false positive (bany za nic?).

I tak, pracuję nad nową edycją która będzie gdzieś tam hen w przyszłości. Nieoficjalnie mogę powiedzieć że celem jest grudzień ale to nie jest ani obietnica ani żadna informacja. Nowe JasMC to moje największe dzieło które zaskoczy każdego tym jak bardzo jest podobne do starej edycji oferując tak wiele nowości. To właśnie połączenie klasycznej wizji serwera nie budowanego z zamysłem zarobienia jak najwięcej na gimbusach jest tutaj naszą największą bronią. Poza tym, mało kto wie ale po odpaleniu nowej edycji oficjalnie rezygnuję z mojego stanowiska. Taką decyzję podjąłem już dawno temu i jest ona ostateczna. Co prawda dalej będę poprawiał bugi w moim kodzie - nie znam nikogo komu powierzyłbym to arcydzieło ale to już temat na inną bajkę.

Mam nadzieję że taka moja odpowiedź zakończy wszelkie batalie i niepokoje na tym forum, życzę miłego wieczora wszystkim czytającym.

Fejm

smutno mi 


W temacie: ELO MORDO

01 wrzesień 2017 - 15:53

CHEJ ZUSEK SKARBIE


W temacie: Skryptyy

01 wrzesień 2017 - 00:05

to nie zadne skrypciory, ona jest po prostu kozakiem pivipi