Skocz do zawartości

Zdjęcie

REKRUTACJA

• Zamknięty Temat jest zamknięty
2 odpowiedzi w tym temacie

#1 Elizka

Elizka

Administrator

• 206 postów
  • LokalizacjaŁódź

Napisano 18 wrzesień 2016 - 12:22

*
Popularny

TA REKRUTACJA ZOSTAŁA JUŻ ZAMKNIĘTA, NIE ZGŁASZAJ SIĘ

Rekrutacja na stanowisko Helpera na serwerze JasMC.pl

• Prawdziwe imię i nazwisko,

• Twój wiek (minimalny wiek to 13 lat)

• Nick z Minecraft'a

• Czy posiadasz konto premium? (nie jest ono wymagane)

• Czy potrafisz obsługiwać TeamSpeak3 i masz sprawny mikrofon? (wymagamy abyś z nami rozmawiał)

• Ile trwa Twoja przygoda z naszym Serwerem? (tak na oko, pamiętaj że możemy to sprawdzić)

• Ile trwa Twoja przygoda z Minecraft'em?

• Kilka zdań o Sobie

• Czy kiedykolwiek w przeszłości pełniłeś podobną funkcję? (doświadczenie z innych serwerów)

• Co wniesie Twoja obecność jako Helper do serwera?

• Kto jest Właścicielem Serwera?

• Ile czasu możesz poświęcić dla serwera?

Jak myślisz, jakie obowiązki ma Helper?

• Znajomość komend (w podaniu nie musisz mi ich wypisywać, sama z czasem sprawdzę czy je znasz),

• Znajomość ortografii

• Ile czasu spędzasz na naszym TS3?

Gdy już wszystko napiszesz to nie musisz kończyć podania, wręcz przeciwnie - dodaj coś więcej o sobie, rozruszaj szare komórki, tak aby Twoje podanie zwalało mnie z krzesła, a resztę Administracji zaciekawiało. Zrób to właśnie po to, żebyśmy mogli wybrać Ciebie na stanowisko Helpera na serwerze JasMC.pl.

Podania możecie wysyłać od 28.09.2016

Pamiętaj z rangą Helper wiąże się wielka odpowiedzialność - to właśnie Ty będziesz musiał/musiała pilnować porządku.

Jeśli masz jakiś problem/pytanie dotyczące rekrutacji napisz do mnie na forum w wiadomości prywatnej lub zapytaj na e-mail.

Proszę też abyś nie wysyłał/wysyłała kilkanaście razy tego samego podania - każde zostanie przeczytane przeze mnie.

Podejdź do swojego podania z rozwagą i odpowiedzialnością

Wstępne rozmowy będą trwały od 29.09.2016, więc często odwiedzajcie swojego e-maila.

Wyniki ogłoszę, gdy znajdę minimum 2 osoby na to stanowisko.

Zgłoszenia proszę przesyłać na e-mail: [email protected] W temacie wpisujemy: PODANIE NA HELPERA

PS. Podania, które będą niekompletne (nie będą miały wszystkiego co musi się w nich znaleźć) nie będą brane pod uwagę.

Cała Administracja Życzy Ci Powodzenia!

PS od Fejm'a:

Ludzie! Pamiętajcie że zgłaszacie się na HELPER'a - czyli pomocnika. On nie może banować, nie piszcie w podaniach "Będę banował cheaterów" bo to nie ma sensu! Po otrzymaniu Helpera trzeba ciężko pracować na awans, dopiero Moderator może banować cheaterów. Zapamiętajcie to!

TA REKRUTACJA ZOSTAŁA JUŻ ZAMKNIĘTA, NIE ZGŁASZAJ SIĘ

#AD Reklama

#2 Formatic_Angel

Formatic_Angel

Rozkręca się

• 2703 postów
  • LokalizacjaTarnów

Napisano 28 wrzesień 2016 - 21:38

Polecam Cieplutko <3

#3 Fejm

Fejm

Rozkręca się