Skocz do zawartości

Zdjęcie

Ban "za nic"? o.O

• Zamknięty Temat jest zamknięty
3 odpowiedzi w tym temacie

#1 xSevill

xSevill

Nowy

• 2 postów

Napisano 06 grudzień 2017 - 19:48

Witam, tak wygląda moja sytuacja: http://scr.hu/8ag8/8ln0a - gram sobie na arenie skywars, 3 players left, w tym ja. Niestety zrzuciłem gracza, który pozbierał wszystkie bloki ze środka i nie mogłem iść do pozostałych dwóch graczy, którzy mieli sojusz, przy czym również pisali, że nie mają bloków. Runda zakończyła się "remisem", upłynął po prostu czas rundy i w tym momencie nie pojawiając się jeszcze w lobby dostałem bana. Jestem ciekawy za co :D Za afczenie na środku z powodu braku bloków? Czy za (cheaty), bo niby tak jest napisane. Proszę o odbanowanie konta xSevill, bana dostałem jakieś 10 minut temu.

Chciałbym również prosić, by wypowiedział się członek administracji, który nałożył blokadę na moje konto, co takiego u mnie zauważył.

Czytając poprzednie tematy, mam prawo podejrzewać, że Administrator nawet nie wiedząc, że istnieje ktoś taki jak "Ja", przez pomyłkę mógł chcieć zbanować innego gracza, którego nick zaczynał się na x, jest wiele takich graczy. A z tego co pamiętam to na arenie, po której dostałem tego bana, był wcześniej jakiś moderator, zbanował innego gracza i wyszedł. Może to pomoże rozwikłać tą zagadkę.

A tak wgl. to jakim prawem dostałem bana na 7 dni, skoro mam "cheaty", czy w takim wypadku nie powinien byś permanentny? Coś tu jest nie tak :D Tym bardziej jestem pewny, że jakaś tu pomyłka zaszła. Bo z tego co widzę inni gracze dostają bana permanentnego za cheaty, a ja dostałem raz, że za cheaty, dwa że na 7 dni.

Użytkownik xSevill edytował ten post 06 grudzień 2017 - 19:50

#AD Reklama

#2 ToNiieJaJola

ToNiieJaJola

Początkujący

• 20 postów

Napisano 06 grudzień 2017 - 20:15

Bana na 7 dni dostales dlatego ze banowal Cie moderator, a moderator moze dawac blokady tylko na 7 dni

#3 xSevill

xSevill

Nowy

• 2 postów

Napisano 07 grudzień 2017 - 14:33

A ja dalej czekam.

#4 vKUBSonek

vKUBSonek

Rozkręca się

• 48 postów

Napisano 07 grudzień 2017 - 15:03

Hej, ja jestem osobą, która Cie zbanowała. Dostałeś bana za cheaty na 2 kontach, ponieważ AntiHax wykrył, że uderzyłeś bota 3 razy. Po sprawdzeniu IP tych 2 kont wychodzi na to, iż posiadałeś multikonto, a to nie jest dozwolone na naszym serwerze.To tyle z mojej strony. Pozdrawiam i zamykam.

MODERATOR JASMC.PL

snap: kbatmaneq

tenor.gif?itemid=7440608

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych