Skocz do zawartości

Zdjęcie

e h

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2 odpowiedzi w tym temacie

#1 paruweczka

paruweczka

Rozkręca się

• 102 postów

Napisano 05 grudzień 2017 - 18:54

Witam, przed chwilą otrzymałem bana na serwerze Ts3 za obrazę. Zgadzam się - zrobiłem błąd i chciałem przeprosić. Sprawa otóż dotyczyła użyszkodnika ''Mokra''/xdvikusiaxd. Gracz ten wyzywał moich znajomych, przyjaciół w swoim opisie kanału na ts (temat niżej). Co prawda, opis mojego podkanału wyglądał podobnie, jednak ja w żaden sposób nie byłem wulgarny wobec innych. Myślę, że reszta mnie zrozumie. Po prostu puściły mi nerwy jak zobaczyłem jak wyzywa między innymi Klaudię09, ss:

https://naforum.zapo...817eb2.png.html

Podsumowując. Rozumiem swój błąd i chciałem przeprosić, równocześnie poprosić o unbana na serwerze głosowym. 

Moje ID: wDs8mz2PLloDh4OpQhnkAknPBrw=

#AD Reklama

#2 Fejm

Fejm

Rozkręca się

• 2869 postów

Napisano 05 grudzień 2017 - 22:18

Regulamin powinien być jednakowy dla wszystkich.

Tamtym skasowałem kanał, Tobie zdejmę bana ale kanał także musi polecieć jeśli masz na nim takie same treści.

WhoLetTheDogsOut.gif

#3 paruweczka

paruweczka

Rozkręca się

• 102 postów

Napisano 05 grudzień 2017 - 22:49

Dziękuję niezmiernie! Jeśli chodzi o mój podkanal. Wygląda on po prostu w ten sposób, że w jego opisie widnieją skriny, na których Wika i Wertikson wyzywają mnie i innych graczy. Do tego są tam wypisani nasi idole (w sposób sarkastyczny). Nie zachowałem sie wobec tamtych osób w wulgarny sposób. Jednak jeśli uważasz, że jest to nie na miejscu, rozumiem to i mogę usunąć te rzeczy

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych