Skocz do zawartości

Zdjęcie

Zepsuliście serwer

• Zamknięty Temat jest zamknięty
3 odpowiedzi w tym temacie

#1 Error404

Error404

Nowy

• 1 postów

Napisano 12 wrzesień 2017 - 21:29

Odkąd zrobiliście te areny, jest prawie każda zajęta co jest zenujace Administracja to już w ogóle jest totalnym "zerem" przez co tracicie graczy piszesz na /helpop Administracja nie reaguje poczym spamisz dostajesz mute... mimo że Administracja jest na serwerze straciliscie przez to dużo graczy którzy grali juz długo na serwerze w tym mnie. 

Jezeli naprawicie to co zepsuliscie wroce tam pewnie z tymi graczami ktorzy odeszli

Dziekuje za uwage.

#AD Reklama

#2 CesarzYT

CesarzYT

Rozkręca się

• 177 postów
  • LokalizacjaŚmieszkowisko

Napisano 12 wrzesień 2017 - 21:51

Po 1.Wiesz ile jest zgłoszeń na helpop? Po 2. Na serwerze jest dziennie 1k osób-administracja nie upilnuje każdego, czy ma cheaty. 3. Admini nie odpowiadają na helpop - jakby nie patrzeć admin też człowiek i ma swoje życie prywatne. 4. ,,Administracja jest totalnym zerem" pełniłeś kiedyś podobną funkcje na takim serwerze? W pewnym temacie Formatic_Angel dał ss'a, który pokazywał, że rozdał 30 banów w 10 minut. To niezłe nieroby z tych adminów. 5. Spam-jest zakazany regulaminem jasMC jak i jest zakazany Polskim prawem. Chyba nornalne, że doataniesz mute. Przynajmniej ja tak to zrozumiałem.

GO HA GO HA GO HA | 3 zł

#3 Fejm

Fejm

Rozkręca się

• 2685 postów
  • LokalizacjaŁódź

Napisano 13 wrzesień 2017 - 12:18

Czegoś nie rozumiem, był hejt na to jak tabliczki działały: były bez kolejności - przywróciłem kolejność.

Było 120 aren z czego gracze grali tylko na 30.

Prosta matematyka, 120 - 30 = 90 wolnych a było 51 tabliczek - można było zawsze wyświetlać tylko wolne. Teraz jest 51 aren (wyłączyliśmy jednego dedyka gdyż NIGDY nie było tak że było używane np. 100 aren) na 51 tabliczek - wyświetla się status wszystkich aren. Nadal ciągle jest średnio 20 aren wolnych, o co chodzi?

P.s. Pod drzewem stoi tabliczka ze statusem wszystkich aren, zerknij tam zanim napiszesz "Wszystkie są zajęte"

WhoLetTheDogsOut.gif

#4 JestesDupa

JestesDupa

Rozkręca się

• 86 postów
  • LokalizacjaPOD LAWKA W PARKU

Napisano 13 wrzesień 2017 - 13:09

@up3 podpisuje sie pod tym zalosne XDDDDDDDDD

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych