Skocz do zawartości

Zdjęcie

Darmowy unban na dzień dziecka!

• Zamknięty Temat jest zamknięty
11 odpowiedzi w tym temacie

#1 Fejm

Fejm

Rozkręca się

• 2610 postów
  • LokalizacjaŁódź

Napisano 31 maj 2017 - 22:19

Witajcie!

Macie bana? Nie możecie z tym żyć? Tniecie się mydłem w rozpaczy? Mam dla Was dobrą wiadomość!

Możecie otrzymać darmowego unbana, nawet jeśli macie bana bez możliwości wykupienia unbana w sklepie!

Szok! Niedowierzanie! Konsternacja! 

Jednak nic za nic! Jeśli marzysz o odblokowaniu konta to musisz napisać w tym temacie:

1) Twój nick z serwera
2) Dlaczego chcesz dostać unbana
(minimum 3 zdania)
3) Obiecać publicznie że nigdy więcej nie zrobisz nic złego na serwerze (minimum 3 zdania)

4) Przeprosić za swoje czyny (minimum 3 zdania)

Pamiętaj!!!
Nie wysyłaj tego nigdzie indziej niż w tym temacie (wymagane konto na forum!)

Napisanie odpowiedzi w tym temacie nie gwarantuje odblokowania konta.
Każdy przypadek będzie rozpatrywany indywidualnie. Decyzja nie podlega dyskusji.

Elo!

#AD Reklama

#2 xkapi2004Ban

xkapi2004Ban

Nowy

• 3 postów

Napisano 01 czerwiec 2017 - 08:17

Witam

Mój nick ; xkapi2004

Chce  dostać unbana , ponieważ moje życie się bardzo zmieniło odkąd dostałem bana bez możliwości unbana.

Zawsze gdy wchodziłem po szkole i w wolne dni na serwer uśmiechałem się bo to najlepszy serwer. A teraz moję życie wygląda tak : wchodzę do domu i co dziennie sprawdzam czy może mogę wejść na serwer ale nigdy to nie działa i się rozpłakuje :< 

I chce dostać bo wiem że popełniłem błąd . 

Obiecuję Publicznie że nigdy nie będę :

Cheatował 

Przedłużał aren

Nie obrażał , spamił , floodował 

Przepraszam że cheatowałem, przedłużałem areny , pisałem z capsem , spamiłem , floodowałem.

Proszę Fejm i Przepraszam.

Pozdrawiam xkapi2004

#3 TaNajlepszaXD

TaNajlepszaXD

Zbanowany

• 377 postów

Napisano 01 czerwiec 2017 - 12:24

Cześć wszystkim, mój nick to Wiqa69. Chciałabym dostać unbana ponieważ byłby to najlepszy prezent dla mnie, jaki mogłabym otrzymać. Bardzo też żałuję tego co zrobiłam i bardzo chciałabym mieć jeszcze szansę... Gra na tym serwerze sprawia mi wiele frajdy i liczę na to, że nadal będzie. Poznałam tu wiele cudownych osób, z którymi często rozmawiam i gram. Wiem, że źle postąpiłam dlatego też obiecuję, że nigdy więcej nie zrobię nic złego. Przyrzekam, że będę grać zgodnie z regulaminem i dbać o dobrą atmosferę przy rozgrywce na serwerze. Na prawdę przepraszam za swoje zachowanie. Przepraszam wszystkich graczy, którym przeszkadzałam w grze. Obiecuję, że teraz moje zachowanie będzie lepsze.
Przepraszam jeszcze raz, pozdrawiam!
Wiqa69

#4 xkapi2004Ban

xkapi2004Ban

Nowy

• 3 postów

Napisano 01 czerwiec 2017 - 13:47

Dziękuję bardzo Fejm <33 kocham nigdy nie popełnie tego samego błędu 

#5 Kubano

Kubano

Nowy

• 2 postów

Napisano 01 czerwiec 2017 - 13:48

Eloo 
Jericho 

Po to żeby sobie pograć w wolnych chwilach.Żeby dokupić jeszcze wiecej i wiecej monet oraz vip. Przepraszam za moje grzechy, to nie był noknock tylko speed auto clicker ktory bugował odrzut ale wiem ze bardzo źle zrobiłem Fejm sorki kumplu 

Ależ oczywiście! Nigdy wiecej nie bd grał na clickerze bd bardzo miłym, kulturalnym i skromnym graczem który nawet czasem zaspami helpop jak zobaczy cheatera na arenie :C 

Fejm ziomuś sorki ;c no wiesz jak to jest, teraz bd grał na myszce za 30zł bez żadnych wspomagaczy :C wybacz mi plis 

Pozdro!

#6 Quubakps

Quubakps

Początkujący

• 22 postów

Napisano 01 czerwiec 2017 - 14:46

Hej,moj nick w minecraft to Kuba_kps chcialbym dostac unaban poniewaz duzo gralem na tym serwerze i chcialbym dalej to robic w wolnym czasie. Jest to moj ulubiony serwer i chcialbym nadal grac na serwerze rozmawiajac z moimi przyjaciółmi. Sprawia mi wiele radosci granie na JAsMC.pl ,no i nudno jest teraz bez tego grania ;/. Dlatego prosilbym o unbana,obiecuje ,ze juz nigdy nie bede oszukiwal na serwerze ani  Kłócił sie z administracja czy obrazal innych graczy,jest mi głupio z tego powodu i bardzo wszystkich przepraszam graczy oraz cała administracje JasMc.pl. Prosilbym o danie szansy,bede miły i pomocny graczą nie bede juz rozrabiał jak przedtem.

pozdrawiaam

dziekuje bardzio <3

#7 urbanek202

urbanek202

Zbanowany

• 16 postów
  • LokalizacjaŁódź

Napisano 01 czerwiec 2017 - 15:01

Hey, mój nick w mc to Urbanek202.

Na serwerze otrzymałem bana bez możliwości kupienia ub za skrypty, które posiadałem. Wiem, że źle postąpiłem grając na wspomagaczach w tym psując innym grę.

Zrozumiałem swój błąd i bardzo przepraszam Administrację jak i graczy. Korzystając z okazji chciałbym prosić o szanse na udowodnienie poprawy jaką jest ub. Na serwerze grałem bardzo długi okres czasu, chciałbym znów wrócić i spędzać wspólnie w przyjaciółmi czas bo sprawia mi to radość. Obiecuję, że nigdy nie użyje już żadnych skryptów czy innych wspomagaczy, będę grał uczciwie nie psując nikomu gry. Nie zmarnuje ostatniej szansy.

Jeszcze raz przepraszam

I pozdrawiam, Urbanek

#8 Tigi

Tigi

Rozkręca się

• 64 postów
  • LokalizacjaA co cie to interere..

Napisano 01 czerwiec 2017 - 16:39

Witam, gram pod nickiem 'Tygrisicapolska', zostałam jednak zbanowana za niejakie ''cheaty''. Marzę, aby blokada z mojego konta została usunięta, ponieważ chciałabym znowu grać na waszym jakże cudownym serwerze. Mam nadzieję, że dostane szansę by móc dalej zbierać monety oraz wbić wymarzoną topkę. Pragnę również nadal kontaktować się z innymi graczami i poznawać nowych ludzi. Obiecuję, że gdybym dostała szansę na pozyskanie unbana, nie zmarnowałabym jej. Postępowałabym co do linijki według regulaminu i nie odważyłabym się złamać choćby jednego przepisu. Także przy wszystkich tu zgromadzonych obiecuję poprawę. Przepraszam również publicznie za moje serwerowe grzechy. Nie wiem co za szatan we mnie wstapił, że posunelam się tak daleko i użylam niedozwolonych modyfikacji. Chciałabym jeszcze raz przeprosić szanownego Fejma, całą administrację ale również graczy, którzy ucierpieli przez moje złe czyny i prosić o wybaczenie.

d4b93ee94a708.jpg

Jak ja chuligan ): 

#9 mrvert8

mrvert8

Początkujący

• 17 postów

Napisano 01 czerwiec 2017 - 16:53

1) mrvert8

2) Chciałbym dostać unbana ponieważ bardzo lubię grać na waszym serwerze oraz nagrywać z niego i po prostu, czerpię radosć z rozgrywki.

3) NIGDY nie zrobie nic złego na serwerze. Nie będę używał cheatów. Przepraszam

4) Jeszcze raz przepraszam za cheatowanie na minigrach: SkyWars, KIT PvP Mam nadzieję że spełnicie moje oczekiwania.

Pozdrawiam. 

#10 Kafcia

Kafcia

Zbanowany

• 1 postów

Napisano 01 czerwiec 2017 - 18:41

1. Kafkaa

2.Chciałbym dostać unban ponieważ to jest mój ulubiony serwer na którym mogę grać. Na nim najlepiej nagrywało się sky wars i inne mini gry bo ten serwer jest extra :) Żeby mieć coś do roboty w wolnych chwilach 

3.Obiecuje że nigdy nie zrobię nic złego, i nie będę zawracał głowy administracji głupimi problemami. Przepraszam cie bardzo Fejm. Nigdy nie używałem cheatów i tego nie zrobię.

4. Strasznie strasznie was przepraszam obiecuje się poprawić bo kocham ten serwer, tak strasznie przepraszam zachowałem się jak typowy gimbus i dopiero teraz to zrozumiałem ale to wszystko robiłem świadomie i teraz tego najbardziej żałuje)::

#11 Nataaa

Nataaa

Nowy

• 3 postów

Napisano 01 czerwiec 2017 - 20:20

Hej, Mój nick to xXNaatallciaXx
Chciałabym dostać unbana na waszym serwerze, ponieważ jest to mój ulubiony serwer i nadal chciałabym na nim grać.
Obiecuję, że już nie będę łamała zasad regulaminu. I Nie będę robić już nic złego. Prosiłabym o danie mi szansy będę miła i nie będę przeszkadzała, ani przedłużała aren.

Pozdrawiam Nata :)

#12 Fejm

Fejm

Rozkręca się

• 2610 postów
  • LokalizacjaŁódź

Napisano 01 czerwiec 2017 - 21:16

Coraz krótsze te prośby. Wydawało mi się że jest limit zdań.

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych